Autobazar na Nepomucké v Plzni - dovoz aut z Německa

! Jen prověřená vozidla !

+420 774 382 095 +420 776 296 785
PO-NE:9:00 - 19:00h

AUTOPOJIŠTĚNÍ

Sjednáme s Vámi - pro Vás, to nejvhodnější pojištění na míru, které si u nás vyberete. Nabízíme pestrou paletu povinného i havarijního pojištění od většiny českých pojišťoven. Jsme schopni nabídnout slevy, které zpříjemní nákup Vašeho vozu.

 

Pro koho je povinné ručení určeno?

Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu vlastníkovi vozidla, provozovateli/držiteli vozidla či řidiči vozidla, tedy všem osobám, které odpovídají za újmu způsobenou provozem vozidla.

 

Co byste o povinném ručení měli vědět?

  • povinné ručení je již obecně vžité označení pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidla dle zákona č. 168/1999 Sb.
  • povinné ručení musí uzavřít každý majitel motorového vozidla
  • Česká kancelář pojistitelů je oprávněna vymáhat sankční poplatek za každý den bez platného pojištění (zároveň hrozí majiteli vozidla pokuta až 40 000 Kč)
  • povinné ručení patří do kategorie pojištění odpovědnosti, kryje tedy škody způsobené druhým (jak na majetku, tak na zdraví)
  • povinné ručení naopak nekryje škody na vlastním vozidle (od toho existuje havarijní pojištění, které může majitel uzavřít, ale nemusí)

 

Potřebuji havarijní pojištění?

Havarijní pojištění slouží k ochraně auta před škodou způsobenou přírodními živly nebo škodou způsobenou havárií, odcizením, vandalismem či při neoprávněném užití auta. Při uzavření havarijního pojištění Vám pojišťovna v uvedených případech vyplatí náhradu škody, kterou na automobilu utrpíte. Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním autě, v případě zavinění druhou osobou je škoda hrazena z povinného ručení viníka.

 

Záruka pro ojeté vozy

Máte obavy z nečekaných výdajů za opravy? Máme pro Vás řešení! Jako novinku, kromě pojištění u nás zakoupeného vozidla, Vám nabízíme prodlouženou záruku v podobě tří pojistných programů:

-GOLD

-SILVER

-BRONZ