Autobazar na Nepomucké v Plzni - dovoz aut z Německa

! Jen prověřená vozidla !

+420 774 382 095 +420 776 296 785
PO-NE:9:00 - 19:00h

Aut z Německa od nás se určitě nemusíte bát

 

Dovoz aut ze zahraničí je oblíbený

Dovoz aut ze zahraničí v České republice tvoří téměř 10-16 % všech prodávaných vozidel a to ať přes klasické autobazary nebo přímo přes online auto portály. Toto číslo se může zdát být relativně menší než je vlastní poptávka, ale při celkovém objemu ojetých vozidel v ČR za rok 2015 (5 158 516) s průměrným stářím 14,3 roku je to číslo opravdu veliké. 

 

Dovoz aut ať už z Německa nebo z jiné země EU je velmi poptávanou a oblíbenou službou velikého procenta České populace, která poptává kvalitu za rozumné peníze. Podle různých statistik a výzkumů převážná vetšina kupujících v Čechách požaduje nejčastěji doklad o historii dováženého vozu a to dokonce častěji než prověřené kilometry.

 

Autorizované servisy jsou výhodou

My, jakožto dovozci, kteří jsou vázaní na určité autorizované servisy v Německu, máme výhodu v tom, že doklad o historii  našich dovážených vozů máme z 95% přímo od DEKRY, která je certifikovanou autoritou pro vydávání průkazu o technickém stavu vozidla v Neměcku. Záznamy o technikém stavu od německé DEKRY jsou zcela jedinečné a nejdou falzifikovat.

 

V našem technickém záznamu najdete nejen počet kilometrů, ale též přesně vedenou evidenci technikých kontrol a záznamů o stavu vozidla, které jsou mnohdy přísnější než zde v Čechách.

 

Auta z Německa jsou prověřená

Dovoz aut z ověřeného servisu je mnohem ohleduplnější k zákazníkovi, neboť už předem můžeme nabídnout auto, které náš ověřený kontakt v autorizovaném servisu prověřil a následně nám ho obratem nabídnul. Dovážíme pouze auta, která jsou předem ověřená, a tak nemáme téměř žádnou práci s dodatečnými technickými úpravami a příhlašováním aut na STK v České republice.

 

 

S kontakty v Německu máme 20 letou zkušenost, a tak dobře víme jak postupovat při jednání s konkrétními osobami. 

 

Nedávno jsme byli dotázáni,  zda auta, která vozíme, nepochází od firem a nedochází k přetočení kilometrů, jak se o tom psalo na nejmenovaném známém portálu. Firemní auta jsou prý mnohdy v horším stavu než auta v osobním vlastnictví.

 

S úsměvem odpovídáme:

 

Vozy dokládáme historii STK od Německé Dekry. Pakliže se Vám dotyčné auto s jeho parametry nelíbí, počkejte, bude určitě další pěkné, které Vám budeme moci nabídnout. 

 

Trh automobilů je obrovský a my určitě najdeme vhodné auto z Německa pro Vás.