Autobazar na Nepomucké v Plzni - dovoz aut z Německa

! Jen prověřená vozidla !

+420 774 382 095 +420 776 296 785
PO-NE:9:00 - 19:00h

O dovozu aut z Německa

Jako specializovaný autobazar se zabýváme už dlouhodobě dovozem aut z Německa a poměrně dobře víme, že dovoz aut z Německa má své přednosti, ale i stinné stránky, se kterými se musíme jakožto dovozci potýkat. 


Ford Focus je oblíbené auto

Pro někoho z nás je Ford symbolem komfortu a bezpečné jízdy. Co vlastně Vás láká koupit Ford Focus? My jako dovozci rádi vozíme auta z Německa značky Ford neboť naše cílová skupina kupujích je má ve veliké oblibě. Chceme Vám tímto článkem krátce poradit při koupi Ford Focus a nasměrovat Vás na správný výběr motoru i karoserie.


Volkswagen Passat je mezi Top 5 neprojdávanějšími ojetými auty v ČR

Volkswagen Passat patří mezi Top 5 neprojdávanějších ojetých aut v ČR. A právě tato oblíbenost a rozšířenost dělá z Passatu, jinak dobrého a kvalitního auta, poměrně rizikovou koupi. Je to totiž častý prostředek podvodníků, cíl zlodějů a najít kvalitní automobil s jasnou historií a nestočeným tachometrem dá práci. To je jedním z našich cílů při výběru a dovozu VW Passat z Německa.


Škoda Octavia

Škoda Octavia je automobil vyráběný v české republice od roku 1996. V roce 2001 Česká automobilka přišla s novým vzhledem ( faceliftem). V 2004 automobilka Škoda představila škodu Octavii druhé generace ta v roce 2008 prošla modernizací. V roce 2012 automobilka představila nový model škoda Rapid a Octavii třetí generace.