Autobazar na Nepomucké v Plzni - dovoz aut z Německa

! Jen prověřená vozidla !

+420 774 382 095 +420 776 296 785
PO-NE:9:00 - 19:00h

Dovážíme prověřené a kvalitní vozy z Bavorska v Německu.

Pokud jste nenašli v naší nabídce vhodné auto, neznamená to, že Vám takové nemůžeme nabídnout. Chcete kvalitní automobil za odpovídající cenu? Pak jste u nás na stránce správně.

 

Proč by jste si měli zvolit právě nás?

Specializujeme se hlavně na dovoz aut z Německa od spolehlivých partnerů. Tyto rodinné kontakty jsou využívány již více jak 20 let. Naším cílem je zajistit vám co nejkvalitnější zánovní nebo ojeté vozidlo do kterého již nebudete investovat. Bude Vám sloužit bez problémů po celou dobu. Nabízíme auta s jasným původem a skutečnými dokumenty bez zatajování jakýchkoliv skutečností. Německo je hlavní destinací, kde velmi rádi nakupujeme ojetá a zánovní auta. Prvotřídní stav silnic, trestnost stáčení tachometrů, vysoká životní úroveň a německá preciznost jsou hlavní důvody, proč jsou vozidla tak kvalitní. Pokusíme se Vám vyhovět i s dovozem na objednávku.

 

Proč auto z Německa:

  • pravidelný servis vozidel v autorizovaných servisech
  • u všech vozů je doložena historie servisní knížkou
  • auta z Německa nemají stočené tachometry
  • na kvalitních silnicích se auta tolik neopotřebovávají
  • vozidla mají jasný původ a reálné dokumenty

 

Máte konkrétní představu o požadovanému autu z Německa? Vyplňte formulář a my vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat.

 

Pokud máte auto z Německa již u nás vybráno, zadejte kontaktní údaje v poptávacím formuláři detailu popisu vybraného vozidla.